Nowa FotografiaPRO

Mnie dzisiaj polubiła 1200 osoba, a FotografięPRO ma od dzisiaj dokładnie 1000 fanów. Oczywiście wolałbym, aby przy tych liczbach było jeszcze jedno zero, albo nawet dwa i to oczywiście z tyłu, a nie z przodu :) Ale okrągłe cyfry zawsze cieszą.

A powód do świętowania jest jeszcze jeden. Uruchomiliśmy właśnie nową stronę FotografiiPRO , a przy tej okazji pojawiły się na niej terminy nowych warsztatów. To co mnie szczególnie cieszy i do czego od dawna się przygotowywałem, to zupełnie nowe warsztaty z fotografii samochodów.

Mogę też przy tej okazji powitać w zespole FotografiiPro nowego człowieka, Pawła Pszczołę. Jest on między innymi, odpowiedzialny za stworzenie nowej strony, na pewno też spotkacie go na warsztatach.
Strona będzie systematycznie powiększana o nowe moduły, np. już niedługo pojawi się dział z poradami. Bardzo chętnie też dowiedzielibyśmy się co jeszcze chcielibyście znaleźć na tej stronie, albo co możemy poprawić lub zmienić by łatwiej moglibyście z niej korzystać. Będziemy wdzięczni za wszystkie komentarze :)

Zapraszamy www.fotografiapro.pl


A jeszcze lepiej przyjdźcie na #fotopiwo i opowiedzcie nam osobiście :)


Etykiety: ,