Zmiany, zmiany czyli Polecam

Rozpocząłem dzisiaj zamiany na moim blogu, które już od jakiegoś czau planowałem. Na pierwszy ogień poszły linki do stron, które polecam. Do tej pory było ich tylko kilka, głównie do stron moich i moich znajomych. Ale z nowym rokiem prywata się skończyła i od teraz będę polecał strony, które według mnie są warte obejrzenia.

Dodałem na początek strony kilku fotografów, których zdjęcia mi się podobają. Pojawią się następnie strony agencji fotograficznych i reklamowych, ludzi od postprodukcji, blogi i wszytko inne co może zainteresować fotografujących. Nie mam zamiaru się stać katalogiem linków fotograficznych, ale jeśli znacie ciekawe strony, to podeślijcie, a ja najciekawsze dorzucę do tej listy.

Przy linkach będę starał się krótko opisać np. jaką fotografią zajmuje się dany fotograf. W wielu przypadkach może to być kilka dziedzin i może być problem z jednoznacznym określeniem czy jest to fotograf np. mody czy portretowy. Będę wtedy opisywał tę dziedzinę, którą uważam za główną lub najbardziej wartą uwagi.

A teraz zapraszam na prawą stronę mojego bloga, paręnaście centymetrów niżej :) Oglądajcie i bawcie się dobrze :)

Etykiety: ,