Energetyczna tapeta ( i za darmo )

Pogoda taka od początku roku, że nic tylko spać. Mam już dość tej wszechobecnej bieli na ziemi i mleka na niebie. Sesja całe dni przesypia zwinięta w kłębek, albo na parapecie, albo pod kominkiem. Takiemu kotu to dobrze :)
A ja muszę pracować by zarobić na jedzenie dla kota. I gdzie tu sprawiedliwość? :)

Aby mieć coś energetycznego przed oczami, zmieniłem sobie tapetę na kompie by choć trochę koloru gdzieś widzieć. I pomyślałem, że może ktoś z Was też miałby na nią ochotę. To moje bardzo stare zdjęcie z mojej pierwszej w życiu wystawy w Muzeum Historii Katowic.Mało kto jest w stanie od razu zgadnąć co jest na zdjęciu. A to takie proste :) To tylko kilka kartek kolorowego papieru zrobiona standardowym obiektywem z pierścieniami makro na całkowicie otwartej przesłonie. ( Mamiya 645Pro, 80/2,8 ) Źródłem światła jest jeden softbox 100 x 140 cm ustawiony za papierem dokładnie na wprost obiektywu. Jest to jedno z tych zdjęć, które mimo upływu lat nadal mi się podobają.

Przygotowałem kilka rozdzielczości, ale gdyby ktoś potrzebował innych to niech da znać. Na razie jest od 13" MBP, przez iPada4, do MBP 15" z Retiną. Bezpłatnej licencji na wykorzystanie tego zdjęcia jako tapety na komputerze, udzielam oczywiście tylko do celów niekomercyjnych :)

Niestety Blogspot nie pozwala pobrać dużych zdjęć, więc zamieszczam do pobrania tapety we wszystkich rozmiarach skompresowane zipem  ( 4,8 MB ) Do pobrania TUTAJ


Etykiety: , , ,