Behance

Oto dalszy ciąg moich poszukiwań portali, na których warto się pojawić. O ile 500px jest rzeczywiście trochę towarzystwem wzajemnej adoracji, to Behance jest czymś zdecydowanie innym. Oglądam ten portal od ładnych kilku dni i ciężko znaleźć tam coś co nie wzbudza mojego zainteresowania. Raczej mam inny problem, bo gdybym chciał obejrzeć wszystko co jest ciekawe, to pewnie przyrósłbym do komputera.

Znaleźć tam można wszystko co łączy się z fotografią, grafiką, CGI i szeroko pojętym designem. Co jest bardzo budujące,  dobre portfolia ma tam bardzo wielu Polaków.
Ja też wrzuciłem tam kilka zdjęć by przetestować jak to wszystko działa. Oczywiście jak prawdziwy mężczyzna, zamiast poczytać sobie instrukcję, jak jest zorganizowany portal, postanowiłem, że sam wszystko opanuję. W ten sposób, projekt jak stworzyłem, może nie ma wiele sensu, za to poznałem już chyba całą filozofię Behance. Teraz prawdopodobnie usunę go i już świadomie będę tworzył nowe projekty.Dla mnie ten portal jest zdecydowanie inspirujący i warty pokazania się tam. Ale oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić :)

A oto jedno z moich znalezisk :  portfolio węgierskiego fotografa Akos Majora.  Mnie bardzo przypadły do gustu fotografie z serii WTR2CPS ( cokolwiek to znaczy ). Akos Major ma stronę zrobioną na mechanizmie Prosite. Nie jest on niestety już bezpłatny, tak jak podstawowe konto na Behance, ale 99$ na rok za fajną stronę, to rozsądna cena.

Etykiety: