A co TY zrobiłeś dla mojego bloga?

Po tym tygodniu opadłem z sił zupełnie, natłok zdarzeń i zderzeń był ogromny. Działo się bardzo dużo, co pewnie będę mógł opisać za jakiś czas. Oprócz zdarzeń miałem również jedno zderzenie. I to nie z rzeczywistością, a z drugim samochodem. Masa padającego śniegu i skrzyżowanie pięciu ulic i bum!
Wina była moja, bo źle zinterpretowałem, gdzie tak naprawdę chce skręcić drugi samochód.
W sumie nic się wielkiego nie stało, mnie nic się nie stało, bo drugi samochód skończył z uszkodzonymi dwoma drzwiami..... Trudno, dzwonimy na policję.... miły głos w słuchawce pyta się mnie, czy nie możemy się sami dogadać, bo oni mają teraz dużo zgłoszeń i będziemy musieli długo czekać..... Pani, w którą wjechałem, spojrzała na mnie i stwierdziła: dobrze panu z oczu patrzy, chyba mnie nie pan nie oszuka :)
Pani okazała się potem bardzo miła i cieszyła się, że tylko tyle się stało....

Porozbijałem się trochę więc w tym tygodniu, a teraz mam do Was jedną wielką prośbę. Chciałbym być sławny i pojechać przy okazji do Boliwii :) Możecie mi w tym pomóc, głosując na mojego bloga w konkursie na Blog Roku w kategorii blogi profesjonalne. Do czwartku można to robić, wysyłając SMS. Jestem w tej chwili na 29 miejscu na 249 możliwych. Aby wejść do finału, muszę być w pierwszej dziesiątce, wszystko więc jest możliwe :)
SMS jest tani - 1,23 zł, a na dodatek dochód jest przeznaczony na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, więc nie zmarnujecie swoich pieniędzy :)

Dzięki temu, że  mam tylu wiernych i oddanych Czytelników to czuję się już prawie w finale :))) Tylko potem będę miał problem, bo jednym ze sponsorów jest Apart, a jak pamiętacie, trochę zjechałem ich reklamę...

Głosowanie trwa tylko przez kilka dni, więc jeżeli chcecie mnie poprzeć to zróbcie to najlepiej teraz :))))

Aby to zrobić, wyślij SMS o treści:


 B00008 pod numer 7122 


(uwaga znak 0 to ZERO)Dziękuję Wam Wszystkim bardzo :)))))

Rysunek: jakiś socjalistyczny rysownik :)


Etykiety: