Idzie nowe....ale czy lepsze?

Jak sami widzicie, poddałem się propozycji zmiany layoutu mojego bloga i zacząłem eksperyment z nowy "dynamicznym widokiem". Dzięki temu każdy z Was może sam wybrać, w jaki sposób chce przeglądać mój blog. Mnie podobają się widoki Magazine i Sidebar. Zdecydowałem  się na tę zmianę, ponieważ bardzo podoba mi się świeży i minimalistyczny projekt.

Dynamiczny widok nie działa jeszcze w pełni na mobilnych urządzeniach (sprawdzałem tylko na ajfonie), tak można zobaczyć jego wersję bez możliwości skalowania strony albo starszą uproszczoną wersję mobilną.

Nie mam niestety możliwości dodania do widoku tego wszystkiego, co było po prawej stronie mojego blogu, czyli tagów, linków, listy najczęściej czytanych postów itd. Ale przy okazji można postawić pytanie, czy rzeczywiście było to potrzebne?

Pooglądajcie sobie proszę, jak w tej chwili to wygląda i napiszcie, czy ten sposób przeglądania bloga jest wygodniejszy

ps. okazało się, że to 400 post, więc tym bardziej jest to dobry moment na jakąś zmianę :)

ps. 2 Trochę się wczytałem w opis nowych widoków i oto parę praktycznych wiadomości.
Aby przejść do nowszego lub starszego postu, można posługiwać się klawiszami K i J lub strzałkami.
Widok Mosaic jest zoptymalizowany do wyświetlania na tabletach i obsługuje obracanie ekranu.

Aby wyszukać posty według tagów, wystarczy wpisać szukane słowo do wyszukiwarki w górnym prawym rogu ekranu, a posty zawierające to słowo zostaną podświetlone.
Drugi sposób na znalezienie postów według tagów, to naciśnięcie wybranego taga, znajdującego się na końcu posta. Wtedy wyświetlone zostaną od razu posty nim oznaczone. Ta opcja działa bardzo fajnie.


Etykiety: