Ostrożnie z Lwem

Mimo że jestem wielkim fanem maków, nie mam jeszcze nowego systemu. W zasadzie to powinienem mieć go od 20 lipca, kiedy Apple rozpoczął sprzedaż, bo bardzo na niego czekałem, ale nie miałem wtedy kompletnie czasu, by go kupić. Na drugi dzień miałem jeszcze mniej czasu. Na trzeci dzień dzień przypomniały mi się przestrogi Pawła z M@kowca, by zawsze trochę zaczekać z instalacją nowego systemu i pozwolić go przetestować innym :)

No i chyba dobrze zrobiłem. Mój znajomy kupił Lwa już pierwszego dnia, ściągnął bez problemu, zainstalował szybko i jeszcze szybciej pochwalił mi się, że wszystko działa bardzo dobrze i na dodatek szybciej.
Na drugi dzień był jeszcze bardziej zachwycony.
Na trzeci dzień zadzwonił i mówi: wiesz, jest jakiś problem z Photoshopem.... CS3 zainstalowany na najnowszym MacBooku Pro15, zaczął się zawieszać, co wcześniej nigdy się nie zdarzało. Potem było jeszcze gorzej i przestał w ogóle startować.
Zacząłem trochę szukać w sieci i okazało się, że nie jest to problem jednostkowy. Co więcej CS4 też sprawia niektórym problemy, więc tym bardziej poczekam. Może za parę dni wszystko się wyjaśni i zobaczymy, gdzie jest problem.

Na szczęście wszyscy twierdzą, że komputery przyspieszyły z nowym systemem. To może nie muszę myśleć o wymianie mojego 5-letniego MacPro ?

Etykiety: ,